Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Minulosť

História

Rok 1989 znamenal pre viacerých ľudí zásadnú zmenu v ich doterajšom spôsobe života. Možnosť samostatne podnikať, "byť pánom sám sebe", využilo veľa ľudí. Medzi tých, ktorí to skúšali od začiatku patrili aj Ing. Ščambora Igor, Ing.Havrilla Richard a Ščambora Silvester. Všetci pôsobili v oblasti stavebníctva: práce HSV, špeciálne izolácie proti chemickým médiám, izolácie plochých striech. V priebehu prvých dvoch rokov nadobudli viaceré skúsenosti, pričom ich spoločným menovateľom bola nespokojnosť s materiálmi, s ktorými realizovali práce a to najmä zlá kvalita, nízke technické parametre, minimálna životnosť.

Rozhodujúcim obratom v ďalšej činnosti bolo spoločné nadviazanie kontaktov so švajčiarskou firmou SIKA a dohoda o združení podnikateľov v roku 1991. Na báze materiálov tejto firmy mohli ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu materiálov spojenú s profesnou schopnosťou svojich zamestnancov.

Postupným etablovaním na trhu stavebných prác, realizáciou prvých prác s novými materiálmi a technológiami, prezentáciou na výstavach so stavebným zameraním, odborných seminároch, firemných dňoch si združenie podnikateľov pod názvom IZOLEX získalo dobré meno medzi odberateľmi a širokou odbornou verejnosťou , čo sa prejavilo zvyšujúcim sa počtom zákazok. Týmto procesom sa samozrejme zvyšoval počet zamestnancov, nároky na organizačnú štruktúru, nové priestory a podobne.


 

Zvoľte jazyk

 

upresniť

Cerfitikát ISO
440170

17.12.2018
Úvodná stránka