Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Bezškárové podlahové krytiny

Systém bezškárových podlahových krytín je založený na využití kladných vlastností epoxidových živíc príp. polyuretánu. Systém umožňuje vytvorenie celistvých veľkoplošných podláh v malej hrúbke. Odoláva veľkým valivým treniam, resp. zaťaženiam a zároveň vytvára vodotesnú izoláciu.
 

Tvarované povrchy

Majú najširšie použitie. Bezpečnosť povrchu voči pošmyknutiu, zabezpečuje vsypávanie jemného kremičitého piesku (fr. 0,1 - 0,75 mm) alebo valčekovanie tvarovým valčekom (vzniká povrch podobný pomarančovej kôre). Možnosť použitia v priestoroch s výskytom kvapalín, oleja, múky, a pod. Sú chemicky stále a majú širokú farebnú škálu. Pre výrobu a skladovanie elektricky citlivých výrobkov systém umožňuje použiť antistatickú podlahu so schopnosťou elektrického vybitia.
 

Povrchy z tvrdého betónu - pancierové podlahy

Sú určené pre maximálne namáhané priemyslové podlahy. Do betónu sa pridávajú mikroskopicky drobné silikátové častice. V čerstvom betóne zlepšujú spracovateľnosť a súdržnosť. V zatvrdnutom betóne zvyšujú pevnosť, tesnosť a trvanlivosť.
 

Hladké povrchy

Sú určené pre hygienickú výrobu a uskladňovanie v suchých prevádzkach. Odolávajú mechanickému zaťaženiu. Ľahko sa udržujú v čistote. Vyhovujú priestorom, kde sa pohybuje množstvo ľudí a požadujú sa pružné, pre našľapovanie príjemné povrchy.
 

Izolácia vlhkosti

Systém firmy Epocem spája vlastnosti epoxidu a cementu. Spája dobré mechanické vlastnosti epoxidu a dobré fyzikálne vlastnosti cementu. Výrazne skracuje technologické prestávky. Epocem možno nanášať už po 3-7 dňoch od betonáže (doteraz cca 28 dní). Ďalšiu vrstvu je možné nanášať už po 24 hodinách. Systém Epocem je použiteľný v interiéri aj exteriéri.
 

Zvoľte jazyk

 

upresniť

Cerfitikát ISO
440148

17.12.2018
Úvodná stránka